Jak sprzedać gołębia ?

Dziś pokaże Ci jak sprzedać gołębia pocztowego w tzw. cenie rynkowej ? Zawsze możesz wystawić gołębia po określonej cenie, ale nigdy nie wiadomo, po jego sprzedaży czy cena była optymalna. Zawsze można przecież uzyskać lepszą cenę. Z pomocą przychodzi portal, na którym możesz wystawić aukcje gołębi, w kilku prostych krokach.

Jak sprzedać gołębia na aukcji gieldagolebi.com ?

Aby sprzedać gołębia ?na aukcji online zaloguj się na swoje konto (jeżeli nie masz konto w portalu wejdź na Zarejestruj się). Następnie zgłoś gołębia do licytacji, korzystając ze specjalnego formularza dostępnego na stronie www.gieldagolebi.com/wystaw. Po weryfikacji stworzę dla Ciebie podstronę akcji, którą możesz zacząć promować, aby zwiększyć ostateczną cenę Twojego gołębia.

Po tym jak określisz satysfakcjonującą cenę wywoławczą, dodaj do niej koszty transportu, a one w przypadku wysyłki zwierząt są niestandardowe. Więcej na warunków transportu ptaków znajdziesz na stronie www.gieldagolebi.com/transport-ptakow .

jak sprzedać gołębia

Wspomniałem o rodowodach. Możesz je stworzyć z pomocą programu komputerowego Moje Asy. Więcej informacji o tym prostym w obsłudze programie do ewidencji znajdziesz na stronie www.mojeasy.pl. W razie pytań zapraszam również do kontaktu ? 730 775 333, chętnie pomogę.