Jak zwiększyć cenę za gołębia

Dziś coś z perspektywy hodowcy, który chce sprzedać gołębia. Najlepiej w jak najlepszej cenie. Dzięki temu, że podejmuje działania zmierzające go zwiększania liczby użytkowników, hodowcy mogą cieszyć się coraz większą popularnością aukcji. Link do aukcji pojawia się w kilkuset programach Moje Asy oraz w różnych miejscach w Internecie. A jak Ty możesz zwiększyć liczbę licytujących ?

Jak zwiększać ruch na aukcji ?

Po weryfikacji przesłanych danych gołębia otrzymasz linka do specjalnej strony z Twoją aukcją. Możesz zacząć ją promować, korzystając z poniższych pomysłów:

  1. Jeżeli masz Facebooka, to podziel się linkiem ze swoją społecznością. Daj znać, że masz ciekawego asa do zaoferowania.
  2. Udzielasz się na forach i grupach. Jeżeli tylko to możliwe daj linka do aukcji
  3. Niby proste, ale często jakoś o tym zapominamy. Po prostu podziel się informacją o rozpoczętej aukcji z kolegami hodowcami, podczas spotkań, rozmów osobistych czy telefonicznych.

Powyższe działania oraz podejmowana na co dzień promocja i pozycjonowane samego portalu wpływa na zwiększenie liczby licytujących. Powodzenia w osiąganiu rekordowych sum ?